Web Tasarımı

Web Tasarımı

Günümüzde firma tanıtımı için hedef kitleye ulaşmanın en kısa yolu web sayfasıdır. İnternet dünyasında “gerçekten” var olmak ve adından söz ettirebilmek için firma kurumsal kimliği ile örtüşen bir görsel tasarım eşliğinde sanal dünyaya sunulan bir web sayfası reklam ve pazarlama alanının en etkili silahı olmuştur.

Son yıllarda Türk Ticaret Kanunu’nda yapılan ve sermaye şirketlerine web sayfası zorunluluğu getiren değişiklik ile firmaların internet yüzlerinin önemi de vurgulanmıştır. Yaptığımız web siteleri www.google.com.tr ile uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

Resmi Gazeteyi Görmek İçin Tıklayınız.

Web Sitesi Kanunu İle İlgili Çıkan Haberleri

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/752358-sirketler-dikkat

İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.

Neden Cnr Sistem?

. Görsel tasarım, web uygulama ve yazılımları konusunda uzman kadrosu Cnr Sistem web tasarımı konusunda da Ankara da rakip firmalardan bir adım öne çıkarmıştır.
. Cnr Sİstem Çözümleri özgün ve dikkat çekici tasarımları dışında proje sonrası hizmetleri ile de kaliteli hizmet politikasını sürdürmektedir.

 

Ankara Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri Ankara Toner ve Kartuş Dolumu Akınsoft Ankara Ana Bayi Güvenlik Duvarı Güvenlik Duvarı Ankara Web Tasarımı Ankara Bilgisayar ve OEM Satış Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek Ankara Network Kurulum Hizmetleri Ankara Veri Kurtarma Hizmetleri Tasarım Çözümleri Tasarım Çözümleri Ankara Yazıcı Tamiri ve Bakımı Server Çözümleri Server Çözümleri Ankara Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı Ankara Zayıf Akım Sistemleri Network Çözümleri Network Çözümleri Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Veri Kurtarma Çözümleri Veri Kurtarma Çözümleri Ankara Veri Depolama Çözümleri Ankara Bakım Onarım Sözleşmesi Ankara Server Çözümleri Sophos