Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri Kurtarma Hizmetleri

Yeni Web Sayfamız Yayına Girmiştir!

www.ankaraverikurtarmamerkezi.com

Veri kurtarma hizmetimiz masa üstü bilgisayar, notebook, dijital kameralar, video, cep telefonu ve her türlü kaydedilmiş veri kaybı yaşanan durumlarda, maksimum başarı ile yapılmaktadır.

CNR SİSTEM yılından bu yana veri kurtarma alanında sürekli yenilik ve gelişme sağlamaştır. Firmamız verilerinizin maksimum düzeyde ve sorunsuz kurtarılabilmesi amacıyla temiz odaya ( Cleanroom ) sahiptir.Veri kurtarma yapılacak depolama cihazlarının içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan temiz oda kullanılması zorunludur. Bunun sebebi ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozların disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşturması ve verilerin önemli ölçüde zarar görmesine neden olmasıdır.

Veri kurtarma teknolojileri ile her türlü donanım ve yazılımları sürekli takip eden firmamız, tecrübeli veri kurtarma elemanları ile size herzaman en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Tecrübeli personelimiz ve yüksek teknoloji cihazlarımız ile en küçük veri depolama ortamlarından, yüksek kapasiteli veri depolarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz. Bilgisayarımızın vazgeçilmez parçası olan hard disklerin içindeki bilgiler kırılma, çökme, elektrik kesintileri vb. sebeplerle kaybolabiliyor.Bu tip sorunlarda profesyonel cihazlar kullanarak hasar görmüş hard diskten verilerinizi kurtarıyoruz.Hdd markası modeli ne olursa olsun bu yapmanız gereken CNR SİSTEM bir telefon açmak.

Firmamız tüm hard disk markalarına veri kurtarma hizmeti vermektedir. Elde ettiğimiz kazancın büyük bir bölümünü, veri kurtarma teknolojisi ile ilgili araştırma ve geliştirmeye ayırmaytayız. Böylece siz müşterilerimize gelişmelerden geri kalmadan bu alanda sorunsuz hizmet sunmaktayız.Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği politikası ön planda tutularak kurtarılmaktadır.Verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmaları iyi seçmelisiniz.

Bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu şey üzerinde emek verip aylarca yıllarca arşivlediği verileri kaybetmektir. Firmamız ne tür olursa olsun silinen verileri profesyonel ekipmanları ile geri getirmektedir. Format atılmış bilgisayarlarda unutulmuş verileri kurtarabiliyoruz.Veri depolama aygıtınız ne olursa olsun, yapılacak doğru analiz ve izlenen profesyonel yöntemler ile kaybettiğiniz dataları kurtarmak mümkün. Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri yürüten şirketimiz, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla kullanmaktadır.

Veri kurtarma amacıyla disklerin tozsuz ortamda açılmasını sağlayan temiz oda (cleanroom) teknolojisini Türkiye'de ilk defa kullanmaya başlayan şirket ile partner firma olarak çalışmaktayız, bu alanda yatırım yapmış ilk ve tek veri kurtarma laboratuvarıdır. Veri kurtarma kafa sökme.Üzerine veri kaydedilen her türlü ortam, işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi (forensics) hizmetleri sunan profesyonel mühendislerimiz, bu alanda uzun yıllar eğitim görmüş ve tecrübe sahibi uzmanlardan oluşmaktadır. Sadece başarılı işlerden ücret alma prensibi ile çalışıyoruz.

Veri kurtarma da bizi neden tercih etmelisiniz merak ediyor musunuz? Kısaca özetleyelim:

-Profesyonel hizmet kalitesi

-Analiz ve veri teslim sürecinin hızlı olması

-Yüksek başarı oranı

-%100 gizlilik prensibi ile çalışma

-Türkiye'deki tek temiz oda (cleanroom)

-Tecrübeli ve sertifikalı mühendis kadrosu Veri kaybı yaşadıysanız üzülmeyin; panik yapmadan ve kesinlikle müdahale etmeden direkt olarak firmamıza yollayın. Bugüne kadar binlerce müşterimiz, özel donanım, yazılım, teknik ekipman, bilgi ve tecrübe gerektiren veri kurtarma, veri inceleme, şifre çözme ve veri araştırma hizmetlerinde firmamızı tercih ederek iş sürekliliğinde kayıp ve aksaklık yaşamadılar.

Veri Kurtarma Fiyatlandırması

*Tüm yazılımsal işlemler için fiyat aralığı : 2000TL - 7000TL + KDV

*Mekanik arızalı HDD için  fiyat aralığı : 4000TL - 10000TL + KDV

*Mekanik arızalı SSHD için fiyat aralığı : 5000TL + KDV

*Mekanik arızalı SSD için fiyat aralığı : 5000TL - 10000TL + KDV

*Mekanik arızalı Flash Bellekler için fiyat aralığı : 2000TL - 10000TL + KDV

*Raid yapılar için fiyat aralığı : 6000TL - 100.000TL + KDV

 

Ankara Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri Ankara Toner ve Kartuş Dolumu Akınsoft Ankara Ana Bayi Güvenlik Duvarı Güvenlik Duvarı Ankara Web Tasarımı Ankara Bilgisayar ve OEM Satış Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek Ankara Network Kurulum Hizmetleri Ankara Veri Kurtarma Hizmetleri Tasarım Çözümleri Tasarım Çözümleri Ankara Yazıcı Tamiri ve Bakımı Server Çözümleri Server Çözümleri Ankara Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı Ankara Zayıf Akım Sistemleri Network Çözümleri Network Çözümleri Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Veri Kurtarma Çözümleri Veri Kurtarma Çözümleri Ankara Veri Depolama Çözümleri Ankara Bakım Onarım Sözleşmesi Ankara Server Çözümleri Sophos