Cyberoam Sophos Satış ve Teknik Destek

Cyberoam Sophos Satış ve Teknik Destek


Cyberoam Sophos UTM cihazları, internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayın yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki 5651 sayılı kanun çerçevesinde suç kapsamına giren teşebbüslerin önlenmesi ve yapılanların kayıt altına alınması ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

- Kimlik Tabanlı Güvenlik Duvarı
- VPN
- Ağ Geçidi Anti-Virüs Koruması
- Ağ Geçidi Anti-Spam Koruması
- IDP (Saldırı Tespit ve Engelleme)
- İçerik Filtreleme
- Bant Genişliği Yönetimi
- Çoklu Bağlantı Yöneticisi
- Cihaz Üzerinde Raporlama 

Cyberoam Sophos - Tek Kimlik Bazlı Güvenlik Çözümü Cyberoam, dünyada UTM araçları arasında kimlik bazlı güvenliği ile tektir. Kuruluş güvenliğinde bireysel kullanıcı en zayıf halka olarak, harici tehditler; kullanıcıları spyware, taklitçi kişisel bilgi elde etme programları, kötü program ekme, virüsler ve bunu gibileri aracılığıyla kullanıcıları hedeflemektedir.

Bundan başka, iç tehditler, kuruluşların karşılaştırğı tehditlerin %50’den fazlasını tutmaktadır. Mevcut UTM’lerin hala IP adresi tabanlı güvenlik sunduğu bir zamanda, Cyberoam Sophos , kullanıcı kimliği bazlı güvenlik sunarak kuruluşları artan tehditlere karşı koruyan tek UTM çözümüdür. Dünya çapında tek kimlik bazlı UTM aracı olarak, tek platformda komple güvenlik özellikleri gurubunu- firewall, VPN, anti virüs, anti spam, sızma gözlemi ve koruması (IDP), içerik filtreleme, bant genişliği yönetimi ve çoklu link yönetimini, sunmaktadır. Güvenlik Duvarından UTM Güvenliğine Geçiş – Cyberoam birleşik güvenlik sağlamak için  VPN (IPSec & SSLVPN), İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi ile sıkı şekilde entegre edilen Durum Denetlemeli Güvenlik Duvarı sunmaktadır.

Layer 1 - Human Layer 8 Güvenlik Duvarı – Cyberoam Sophos UTM’nin Durum Denetlemeli Güvenlik Duvarı, Fiziki Layer 1’den Uygulama Layer 7 ve İnsan Layer 8 tabanında kullanıcı kimliğiyle birlikte kaynak, hedef bölgesi, IP adresi ve uygulama ilkeleri uygulamaktadır. Kuruluşların, müşteriler ve ortaklar gibi harici kullanıcıların ve dahili LAN kullanıcıları ve perimetre dışındaki iş için seyahat edenler ve evden çalışanlar gibi personelin kullanıcı kimliği, iş profili ve uygulama erişim gereksinimleri temelinde ağ kaynaklarına erişimi kontrol etmesine olanak sağlar. Ayrıca dinamik Wi-Fi, DHCP ve paylaşımlı uç nokta ortamlarında kullanıcı kimliği tabanlı güvenlik sunar.

VPN – Cyberoam Sophos UTM, UTM aracı üzerinden VPNC-sertifikalı IPSec ve SSL VPN sunarak hem yüksek iş esnekliğine sahip yönetimi kolay güvenlik uzaktan erişimi, hem de özel VPN araçlarının dağıtımına dahil olan sermaye ve işletme maliyetlerini düşürülmesini sağlamaktadır.

IPS – Cyberoam Sophos izinsiz girişleri, IM ve P2P istismarlarını, backdoor saldırılarını ve diğer malwareleri otomatik olarak tespit etmek ve engellemek için insan ve uygulama katmanı ilkeleriyle binlerce imza taşıyan gelişmiş İzinsiz Giriş Önleme Sistemi (IPS) sunmaktadır. Cyberoam’un IPS aracı HTTP proxy imzaları ve özel imza yeteneği taşımakta ve böylece her kuruluşun kendine özgü güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak özelleştirilmiş koruma sunmaktadır.

Gelişmiş Ağ Güvenliği – Cyberoam Sophos iş sürekliliği, daha hızlı hizmet zamanı, daha yüksek ağ iş üretimi, hızlı ağ büyümesi sağlanmasına yönelik gelişmiş ağ güvenliği sunarak aşağıdaki yetenekler vasıtasıyla güvenlik ve yasal uygunluk gereksinimlerin karşılanmasını temin eder –

  • Durum denetlemeli failover ile Yüksek Kullanılabilirlik
  • Dinamik yönlendirme
  • Dağıtık mekanlar dahilinde iş-profili tabanlı guruplar yaratmak için çoklu VLAN bölgeleri
  • LAN ve DMZ içinde hizmetlrin güvenli hostingi sağlayan sanal host yeteneği
  • Merkezi yönetim ve kayıt tutma-raporlama
Cyberoam Sophos kayıt-raporlama

Kayıt bilgisi ve ağ raporunu arşivleyerek esnek bir satın alma seçeneği sunmaktadır. Cyberoam Sophos internet erişimi, saldırı kaynak ve hedefleri, bant genişliği, ağ ve kullanıcı çalışmalarında yüksek güvenlik ve Optimal ağ performansı sağladığı gibi kuruluşların yasal uyumluluk gereksinmelerini de karşılamaktadır. Özel araçlar, açık kaynak kayıt ve raporlama, geniş kapsamlı araç üzerinde raporlama gibi seçenekler sunmaktadır.

Cyberoam Sophos UTM ilave yatırım ihtiyacını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Standart ve abonelik özellikleri ile kullanıcı ve sistem faaliyetlerinde çok geniş kapsamlı görüle bilirlik sunmaktadır. Cyberoam kayıt raporlamanın temel noktaları sebep sonuç Korelasyonu, yasal uygunluk, granüler Layer 8 kimlik tabanlı raporlama, adli soruşturma analizi, web, e-posta erişimi, çoklu rapor program ve formatları gibi seçenekler sunmaktadır.

Granüler raporlama ile kuruluşlar güvenlik riskini, personel verimliliğini, ağ kaynak tüketimini ve çok daha fazlasını kolayca değerlendirmektedir. Sebep sonuç Korelasyonu gelen tehditleri zorluk çekmeden keşfederek sebepleri ile aralarında ilişki kurar ve yüksek güvenlik seviyesini korur. Layer 8 kimlik tabanlı raporlama da hızlı kimlik belirleme, adli soruşturma, yasal uygunluk gereksinimini karşılamaktadır. Cyberoam kayıt-raporlama PCI, DSS, CIPA, GLBA, HIPAA ve SOX düzenlemelerine uyumu kolaylaştırmak maliyeti düşürmekte, denetim kayıtları ve kimin, nereye, ne zaman eriştiğini kolayca göstermektedir. Bilgisayarlarınızda kayıt raporlama sistemi daha düzenli ve huzurlu çalışmalarınızda en büyük yardımcınız olacaktır.

MERKEZİ YÖNETİM

Hayatımızın kolaylaşmasında büyük bir rol oynayan internet, sağlamış olduğu faydaların yanı sıra bir takım sorunlara da sebep olmaktadır. Özellikle iş hayatında büyük yeniliklere ön ayak olmuştur. Şirketlerin tüm yönetimleri internet üzerinden yapılmaktadır. Hem daha ekonomik hem de daha pratiktir. Doğal olarak bu kolaylığın yanı sıra birçok risk de taşımaktadır. Güvenlik duvarı olmadığı takdirde şirket bilgilerinin dışarı sızması, müşteri gizliliğinin kalkması, banka hesaplarının 3. Şahısların eline geçmesi ve daha birçok sorunların yaşanması kaçınılmaz hale gelmektedir.

Cyberoam Sophos merkezi yönetim sistemi şirketinizin güvenle yönetilmesi için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Personel için geliştirilen denetim sistemleri, müşteri takip programlarına kadar kullanılan her yazılım güvenli olmalıdır. Bu güvenliği sağlamanın tek yolu ise Cyberoam Sophos Firewall sistemine sahip olmaktır. Sistemin size sunacağı faydalar oldukça fazladır. Uzaktan yönettiğiniz işlerinizde, merkezden kontrol edebileceğiniz program ile bilgi işlem elemanında da ihtiyaç duymayacaksınız. Böylece toplam maliyeti düşürmüş, tüm sistemi tek bir noktadan kontrol edeceksiniz.

Gelişmiş filtreleme özelliği, çalışanların erişebileceği noktalara sınırlama getirmektedir. Anlık mesajlaşma hizmeti ile personelin kolay iletişim kurmasını sağlamaktasınız. Cyberoam sophos merkezi yönetim sistemi birçok fayda sağlamaktadır. Personel verimliliğini arttırmak, gereksiz masraflardan kurtulmak, güvenlik açıklarından kurtulmak, şirketin verimli çalışmasını sağlamak ve daha birçok fayda sağlamaktadır. bu hizmetlerimizden yararlanarak firmamız gibi sizde piyasada ilk tercih edilen firmalar arasında yer alabilir, kaliteli hizmetlerinizle adınızı kısa sürede duyurma şansına sahip olabilirsiniz.

VERİ KORUMASI

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlediğini hepimiz görmekteyiz. Teknolojinin getirdiği en büyük kolaylıklardan biri de internet üzerinden tüm işlerimizi kolaylıkla halletmemizi sağlamasıdır. Ancak bu kolaylıklar bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Günümüzde bilgisayar kullanımı ve internet zorunlu hale gelmiştir.

Tüm bilgilerin depolandığı bilgisayarlar zararlı yazılımlar ve Hackerlerin tehdidi altındadır. Şirket ve kamularda bilgisayar ağ sistemi güvenlik altına alınmalıdır. Aksi takdirde büyük zararlara maruz kalınmaktadır. Hackerlerin sisteminize sızarak zararlı yazılım, kod ve virüslerle önemli bilgilerinize ulaşmaktadır. Bu kodlar ve virüsler sisteminize zarar vererek çökmesine dolayısıyla da iş akışınızın yavaşlaması ya da durmasına sebep olmaktadır. Bu durum sizleri maddi, manevi büyük zararlara uğratmaktadır.

Cyberoam Sophos güvenlik ürünleri ile bilgisayarlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Firmanızdaki ağ güvenliğini sağlamak için NG Firewall UTM ürünlerinden en uygun olanı kullanabilirsiniz. Cyberoam sophos güvenlik ürünleri, merkezi yönetim araçları, UTM araçlar yelpazesi merkezi kayıt ve raporlama çözümleri, özel SSL VPN araçları ve uç nokta veri koruma çözümleridir. Cyberoam sophos ile bilgisayarlarınızın ağ güvenliğini kayıt raporlama, merkezi yönetim, uç nokta veri korumasını sağlayabilirsiniz. Kamu ve şirketlerin yanı sıra tüm bilgisayar ve internet kullanıcılarının güvenlik sistemlerine ihtiyaçları olmaktadır.

Firma olarak birçok müşterilerimizin bu sorunlarına kesin çözüm getirmekteyiz. Cyberoam sophos güvenlik amacı ile tasarlanan yazılım ve donanımları sunmaktadır. firmamızla iletişime geçerek güvenlik ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, sisteminize en uygun güvenlik ürünlerini seçerek bilgisayarınızı koruma altına alabilirsiniz

 

 

Ankara Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri Ankara Toner ve Kartuş Dolumu Akınsoft Ankara Ana Bayi Güvenlik Duvarı Güvenlik Duvarı Ankara Web Tasarımı Ankara Bilgisayar ve OEM Satış Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek Ankara Network Kurulum Hizmetleri Ankara Veri Kurtarma Hizmetleri Tasarım Çözümleri Tasarım Çözümleri Ankara Yazıcı Tamiri ve Bakımı Server Çözümleri Server Çözümleri Ankara Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı Ankara Zayıf Akım Sistemleri Network Çözümleri Network Çözümleri Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Veri Kurtarma Çözümleri Veri Kurtarma Çözümleri Ankara Veri Depolama Çözümleri Ankara Bakım Onarım Sözleşmesi