Bakım Onarım Sözleşmesi

Bakım Onarım Sözleşmesi

CNR SİSTEM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ., zaman kazandırıyoruz sloganından yola çıkarak, İşletmenizde bulunan cihazlarınızın yaylık bakımlarını,yedeklemelerini yaparak ,iş gücü ve zaman kazandırmaktadır.

7/24 telefon desteği,uzaktan yardım,yerinde müdahale gibi servislerle işletmenizin işleyişini en yüksek performansta tutmanızı sağlamaktadır.

CNR SİSTEM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ. verilerinizin ve bilgisayar ağınızın güvenliğinin yanı sıra, sunucu kurulum hizmetleri ile de, günümüz teknolojisini yakalamanızı hedeflemektedir. Bünyesinde bulunan Microsoft sertifikalı mühendisler ile bilişim danışmanlığınızı da yapmaktadır. 

Ankara Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri Ankara Toner ve Kartuş Dolumu Akınsoft Ankara Ana Bayi Güvenlik Duvarı Güvenlik Duvarı Ankara Web Tasarımı Ankara Bilgisayar ve OEM Satış Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek Ankara Network Kurulum Hizmetleri Ankara Veri Kurtarma Hizmetleri Tasarım Çözümleri Tasarım Çözümleri Ankara Yazıcı Tamiri ve Bakımı Server Çözümleri Server Çözümleri Ankara Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı Ankara Zayıf Akım Sistemleri Network Çözümleri Network Çözümleri Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Veri Kurtarma Çözümleri Veri Kurtarma Çözümleri Ankara Veri Depolama Çözümleri Ankara Bakım Onarım Sözleşmesi