Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı

Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı

Tasarım konusunu bir bütün olarak ele almak hayal edilen kurumsal firma yapısına geçişi kolaylaştıran en önemli adımdır.

Firmamız web tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarının hepsini aynı mutfakta hazırlayıp servise sunmayı amaç edinmiştir. Firmanızın yaptığı işi en iyi anlatan faaliyetten sonra piyasa üzerindeki görünüşü ve duruşudur.

Konusunda 10 senedir uzmanlaşmış tasarım ekibimiz firmanızın dijital ortamdaki duruşunu görsel ve yazılı araçlarada taşıyacaktır. Kurumsal renk ve tasarımlarınız şirketin logosu sosyal ortamdaki sayfaları faturası kartviziti antetli kağıtlarından servis formlarına ve web sayfanıza kadar aynı kalite ve şekilde olacaktır. Bu konuyla ilgili bütün çalışmalar ve baskı işlemlerinin hepsini bünyemizde gerçekleştirmekte ve garanti sunmaktayız. İsterseniz iş yerinizde isterseniz tasarım ofisimizde yürüteceğimiz çalışmalarımıza sizide ekip arkadaşı ve fikir verme açısından tasarımcı olarak eklemeyi amaç ediniyoruz.

Firma tasarımlarınız için lokasyon faktörünü ve firma tarihçenizi kapsayan bir ön araştırma ile oluşturacağımız firma kimliğinizi tüm marka araçlarınıza yansıtmak ve yürürlülüğünün devamını sağlayan firma prensibimiz temel düşüncemiz olacaktır.

Tasarım çözümlerimiz;

- Kurumsal Kimlik Çalışması Logo Oluşturmak Firma Yetkililerinin Kartvizitleri Antetli Kağıtlar Fatura İrsaliye Tahsilat makbuzu Servis Formları Kaşe (isimlikler ve kapı isimlikleri) Tabela

- Web Tasarım

- Sosyal Medya

- Grafik Tasarım

- Katalog Tasarımı

- Ürün Fotoğrafı Çekimi

- Dekupe İşlemleri

Ankara Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri Ankara Toner ve Kartuş Dolumu Ankara Logo Yazılım Çözümleri Güvenlik Duvarı Güvenlik Duvarı Ankara Web Tasarımı Ankara Bilgisayar ve OEM Satış Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek Ankara Network Kurulum Hizmetleri Ankara Veri Kurtarma Hizmetleri Tasarım Çözümleri Tasarım Çözümleri Ankara Yazıcı Tamiri ve Bakımı Server Çözümleri Server Çözümleri Ankara Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı Ankara Zayıf Akım Sistemleri Network Çözümleri Network Çözümleri Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Veri Kurtarma Çözümleri Veri Kurtarma Çözümleri Ankara Veri Depolama Çözümleri Ankara Bakım Onarım Sözleşmesi Yazılım Çözümleri Yazılım Çözümleri Logo Muhasebe Programı Ankara Server Çözümleri