Logo Yazılım Çözümleri

Logo Yazılım Çözümleri

LOGO Yazılım Türkiye ’nln en büyük bağımsız yazılım kuruluşudur. 1984 yılında kişisel bilgisayarlar İçin mühendislik yazılımları geliştirmek üzere İş dünyasına atılan LOGO, bugün, hepsi bilişim teknolojilerine odaklı, yedi şirketten oluşan bir yüksek teknoloji grubu haline gelmiştir.

LOGO kurulduğu günden bu yana sektöründe ürünlere, hizmetlere, İş süreçlerine getirdiği Inovasyonlarla Türk Yazılım Sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur. 2000 yılında halka açılan LOGO, Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketidir.

LOGO'nun en yaygın ve tanınan ürün ve hizmetleri KOBİ’ler için özel olarak tasarlanmış verimlilik ve rekabetçlllk çözümleridir. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, müşteri İlişkileri yönetimi, İş süreçleri tasarımı danışmanlığı gibi ürün ve hizmetler sayılabilir.

LOGO ürünleri yurt İçinde ve dışında birçok başarıya İmza atmış, yurtiçi ve dışında birçok ödüle layık görülmüştür. Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, İş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerimiz İle İlgili hizmetler o ülkelerdeki kendi şirketlerimiz, ya da tam yetkili distribütörlerimiz tarafından verilmektedir.

LOGO, 170.000 firmada i.200.000' un üzerindeki kullanıcısı İle İş uygulamaları alanında başta Türkiye olmak üzere dünya çapında sözsahlbldlr.


 

Ankara Telefon Santrali Satış ve Kurulum Hizmetleri Ankara Toner ve Kartuş Dolumu Ankara Logo Yazılım Çözümleri Güvenlik Duvarı Güvenlik Duvarı Ankara Web Tasarımı Ankara Bilgisayar ve OEM Satış Ankara Cyberoam Satış ve Teknik Destek Ankara Network Kurulum Hizmetleri Ankara Veri Kurtarma Hizmetleri Tasarım Çözümleri Tasarım Çözümleri Ankara Yazıcı Tamiri ve Bakımı Server Çözümleri Server Çözümleri Ankara Kurumsal Kimlik ve Katalog Tasarımı Ankara Zayıf Akım Sistemleri Network Çözümleri Network Çözümleri Ankara Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Veri Kurtarma Çözümleri Veri Kurtarma Çözümleri Ankara Veri Depolama Çözümleri Ankara Bakım Onarım Sözleşmesi Yazılım Çözümleri Yazılım Çözümleri Logo Muhasebe Programı Ankara Server Çözümleri